לוח הודעות

מספר הודעותמספר הודעות

על ידי עדי ציטרין בתאריך
מספר תגובות: 0

שלום לכולם ושבוע טוב,

הסמסטר והקורס אט אט מתקרבים לסיומם ועברנו כברת דרך בחומר. בשבוע הבא ויקטור ועדי מתחלפים חזרה; תהיה חזרה כללית על נושאי תנע זויתי וגוף קשיח, לאחר מכן נלמד אוסילטור הרמוני ותנודות ולבסוף נעשה חזרה כללית ופתרון תרגילי מפתח. 

באתר המודל של הקורס ישנם מספר מבחנים משנים עברו (אנו בודקים האם ניתן להעלות מבחנים משנה נוספת כפי שביקשו כמה סטודנטים). המבחן הסמסטר יהיה במתכונת דומה (שש שאלות רב-ברירה בנות 5 נקודות כל אחת, ושלוש שאלות עיקריות פתוחות בנות 20 נקודות כל אחת; הציון המרבי במבחן הוא 90 ושאר הנקודות מתקבלות מהגשת עבודות הבית כאמור - נקודה להגשה עד 10 נקודות מקסימום; קראו במדיניות הקורס באתר הקורס במודל לגבי פרטים נוספים וראו את מבחני העבר). 

השבוע אמור להפתח סקר ההוראה. באם נכחתם בשיעורים, אנא מכם הקדישו כמה דקות למילוי הסקר. כנראה שכל קבוצה תוכל למלא עבור המתרגל/ת הרלוונטים ורק עבור מרצה אחד (עדי או ויקטור), על פי השיוך במערכת. כך או כך, הסקר מהווה חיווי ומשוב טוב עבורנו ודרך להעריך את רמת ההוראה והיכן ניתן להשתפר (כפי שצוין בתחילת הסמסטר - אנו מאוד שמחים גם על פידבק שלא במסגרת הסקר ואכן כבר מתחילת הסמסטר פעלנו בכדי להענות לכמה הערות מועילות מסטודנטים/ות), ועל כן נודה מראש על זמנכם.

בברכה רבה